Nahrávací studio Rápotice

O studiu

Studio Rápotice je moderní profesionální nahrávací a masteringové studio. Za čtyři roky existence se stalo velmi oblíbeným studiem v Čechách, ale ve svém kreditu má i pár jmen ze Slovenska.

Specializujeme se na nahrávání, mix, mastering, live záznam a produkci převážně moderních stylů v oblastech pop/rock/metal. Nově taky nabízíme tvrobu videoklipů.

Studio Rápotice není demo studiem, ale místem, které je ideální pro vznik kvalitních singlů, ep a alb. Držíme se zásady, že dobrá nahrávka potřebuje svůj čas. Také proto jsme pro Vás připravili bezkonkurenční zázemí pro nejpohodlnější trávení času při nahrávání v podobě apartmánu ve spodním patře studia, které je k dispozici jak pro odpočinek, tak i pro ubytování a to vše v ceně nahrávání - společenská místnost, ložnice, kuchyně a sociální zařízení. Samozřejmostí je wifi připojení.

Kde nás najdete

Studio se nachází v klidné vesničce Dolní Rápotice, na pomezí Středních Čech a Vysočiny - 10km od sjezdu z dálnice D1 Exit66 – z Prahy 70km, z Brna 130km – vzdálenosti se nebojte, je tu vše k dispozici na strávení více dnů.

Nahrávácí studio Rápotice