Mix

Studio Rápotice disponuje režií s výborně řešenou akustikou navrženou speciálně pro potřeby kvalitního mixu, posléze masteringu.

Při mixu vždy postupujeme s ohledem na žánr a přání klienta. Dbáme na to, aby každá skladba měla svůj charakter, a případné album, nebo ep neznělo jednolitě. Při mixu dokážeme interpretům díky moderní technice pomoci (ladění vokálu, upravení nepřesností atd.)

Mix probíhá v přesném digitálním prostředí, v nejnovějším DAW Cubase 6, za pomoci Hi-End pluginů firem UAD – 2 (Universal Audio), Sonnox, IK Multimedia, SSD a dalších. Srdcem je PC (64bit win7, Intel core i7, 16GB RAM, 3TB HD)

Hlavní monitory užívané pro mix jsou Yamaha NS10 (legendární světově uznávané nearfield boxy), které kombinujeme s moderními monitory KRK VXT 8. Dále jsou k dispozici malé 4“ monitory M-Audio pro low-end poslech, protože tyto reproduktory jsou nejblíže k běženému poslechu koncového uživatele. O kvalitní převody se stará karta od firmy RME.

On-Line mix: mix lze provádět on-line cestou. Nemusíte vážit cestu do studia, ale hlavně - výsledky můžete hned kontrolovat na svých přehrávačích, které důvěrně znáte a to v pohodlí domova. Celé to proběhne tak, že nahrávky uploadujete na náš server, my z něj data stáhneme, smícháme je, a nahrajeme výsledný wav či mp3 zpět na server, odkud si ho stáhnete. Platbu za mix potom jednoduše poukážete na náš účet. Cena se od standartního mixu nijak neliší.

Při mixu v našem studiu získáváte mastering zdarma.

Mix