Mastering

Studio Rápotice disponuje režií s výborně řešenou akustikou navrženou speciálně pro potřeby kvalitního Masteringu.

Masteringem finálně upravíme vaši nahrávku pro potřeby cd, či mp3 kompilace. Upravíme finální hlasitost, dynamiku, stereo obraz a výslednou frekvenční barvu pokud bude třeba.

Mastering probíhá v přesném digitálním prostředí, v nejnovějším DAW Cubase 6, za pomoci Hi-End pluginů firem UAD – 2 (Universal Audio), Sonnox, IK Multimedia, SSD a dalších. Srdcem je PC (64bit win7, Intel core i7, 16GB RAM, 3TB HD)

Hlavní monitory užívané pro mastering jsou moderní monitory KRK VXT 8,  které kombinujeme s legendou v oblasti monitorů – Yamaha NS10. Dále jsou k dispozici malé 4“ monitory M-Audio pro low-end poslech, protože tyto reproduktory jsou nejblíže k běženému poslechu koncového uživatele. O kvalitní převody se stará karta od firmy RME.

On-Line mastering: nahrávky uploadujete na náš server, odkud je převezmeme, provedeme požadovaný mastering a uploadujeme je zpět. Obrovská výhoda této práce je ta, že nahrávky můžete ihned poslechnout na zvukových zařízeních, které důvěrně znáte a posloucháte na nich muziku denně (hifi věže, mp3 přehravače, počítačové reproduktory...atd) a můžete je ihned porovnávat s oblíbenými nahrávkami. To vše v pohodlí domova. Platbu potom jednoduše poukážete na náš účet. Cena se nijak neliší od standartního masteringu.

Mastering